Coldtainer 82 L
Kód: T0082 FDN
Funkcia: ohrev, chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0082 FDH
€2 625
€3 228,75
vrátane DPH
Funkcia: ohrev, chladenie, mrazenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| T0082 FDH AUO
€4 148
€5 102,04
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0082 FDN
€2 258
€2 777,34
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| T0082 FDN AUO
€3 728
€4 585,44
vrátane DPH
Funkcia: hlboké mrazenie
Na objednávku
| T0082 XFDN
€3 675
€4 520,25
vrátane DPH
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiace boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Teplotný rozsah FDN: | do -24 °C |
| ? Teplotný rozsah FDH: | od +40 do -24 °C |
| ? Teplotný rozsah XFDN: | do -35 °C |
| ? Napájacie napätie: | 12 / 24 V DC |
| ? Napájacie napätie XFDN: | 12 V DC |
| ? Napájacie napätie AuO: | 12 / 24 V DC + batéria 24V 20,3 Ah |
| Chladivo: | R134a |
| Chladivo XFDN: | R404A |
| Hmotnosť: | 33 kg / XFDN 40 kg |
| Hmotnosť AuO: | 36,5 kg |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v): | 560 x 940 x 550 |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 358 x 523 x 366 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
