Coldtainer 56 L
Kód: T0056 FDN
Funkcia: ohrev, chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0056 FDH
€2 205
€2 712,15
vrátane DPH
Funkcia: ohrev, chladenie, mrazenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| T0056 FDH AUO
€3 728
€4 585,44
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0056 FDN
€1 890
€2 324,70
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| T0056 FDN AUO
€3 413
€4 197,99
vrátane DPH
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiace boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Teplotný rozsah FDN: | do -24 °C |
| ? Teplotný rozsah FDH: | od +40 do -24 °C |
| ? Napájacie napätie: | 12 / 24 V DC |
| ? Napájacie napätie AuO: | 12 / 24 V DC + batéria 24V 20,3 Ah |
| Chladivo: | R134a |
| Hmotnosť: | 33 kg |
| Hmotnosť AuO: | 36,5 kg |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v): | 495 x 800 x 500 |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 325 x 438 x 355 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
