Coldtainer 32 L
Kód: T0032 FDN
Funkcia: ohrev, chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0032 FDH
€1 785
€2 195,55
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie
Na objednávku
| T0032 FDN
€1 470
€1 808,10
vrátane DPH
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiace boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Teplotný rozsah FDN: | do -24 °C |
| ? Teplotný rozsah FDH: | od +40 do -24 °C |
| ? Napájacie napätie: | 12 / 24 V DC |
| Chladivo: | R134a |
| Hmotnosť FDN: | 22,5 kg |
| Hmotnosť FDH: | 22,5 kg |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v): | 390 x 670 x 480 |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 223 x 327 x 344 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
