Coldtainer 140 L
Kód: F0140 NDN
Funkcia: ohrev, chladenie
Na objednávku
| F0140 NDH
€3 570
€4 391,10
vrátane DPH
Funkcia: ohrev, chladenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| F0140 NDH AUO
€5 775
€7 103,25
vrátane DPH
Funkcia: chladenie
Na objednávku
| F0140 NDN
€2 468
€3 035,64
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| F0140 NDN AUO
€3 990
€4 907,70
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie
Na objednávku
| F0140 FDN
€3 360
€4 132,80
vrátane DPH
Funkcia: chladenie, mrazenie, Napájanie: AuO
Na objednávku
| F0140 FDN AUO
€6 195
€7 619,85
vrátane DPH
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiace boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Teplotný rozsah NDN: | do -10 °C |
| ? Teplotný rozsah NDH: | od +30 do -10 °C |
| ? Teplotný rozsah FDN: | do -21 °C |
| ? Napájacie napätie: | 12 / 24 V DC |
| ? Napájacie napätie AuO: | 12 / 24 V DC + batéria 12V 110 Ah |
| Chladivo: | R134a |
| Chladivo FDN: | R404A |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Hmotnosť AuO: | 96 kg |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v): | 620 x 1000 x 710 |
| Vonkajšie rozmery (š x h x v) AuO: | 620 x 1000 x 800 |
| Vnútorné rozmery (š x h x v): | 369 x 620 x 510 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
